В мережі висміяли архівне фото Гончарука в масовці телешоу

  • 13 Лютого 2020, 11:59

Андрій Пальчевський показав архівний знімок з Олексієм Гончаруком.

Відомий український журналіст і бізнесмен Андрій Пальчевський показав несподіване фото з одним з політиків. Так, на архівному знімку Андрій опинився разом з українським прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком.

Відповідний пост Андрій Пальчевський опублікував на своїй сторінці в Facebook.

На фотографії показано якесь ток-шоу, на якому Андрій Пальчевський виступає в ролі ведучого. При цьому в масовці, яка перебувала за журналістом, сидів нинішній прем'єр Олексій Гончарук.

На сторінці під назвою "ШарійNET" зробили скріншот з відеозапису ефіру і відразу ж виставили в мережі. Це фото зауважив Пальчевський і тут же репостнул на свою сторінку в соцмережі.

"Мало ходив Гончарук ... не встиг набратися мудрості народної ...", - підписав фотографію Андрій Пальчевський.

 

 

Коментатори тут же залишили свої відповіді під публікацією українського журналіста. При цьому деякі з них відзначили, що він з того моменту майже не змінився.

"Він набрав мудрості політичної, як успішно виконувати з себе розумника і залишатися профаном у всьому", "А може прем'єр ряджений. Весільний генерал. Судячи з розмови з кабінету люди взагалі не розуміють, що відбувається в країні. З таким же успіхом можна було поставити на цю посаду будь-якої людини. З айкю трохи вище середнього. Та, що говорить голова. Дуже сумно "," Як на мене, такий зовнішній вигляд, або як зараз кажуть "look", це вирок і тінь на всі подальші дії "," А мені здається, що Гончарук Там не масовка ... "," А "вираз особи »не дуже змінилося. . "," Хе-хе! недаремно він в масовках брав участь, досвіду набрався у артистів, сам уже майже артист розмовного жанру. Якщо так піде, скоро Юлію Володімірівну наздожене в мистецтві вішати локшину на вуха "," Ходив, ходив і так нічому і не навчився! Дислексія на обличчя або на обличчі!))) ", - пишуть в коментарях передплатники відомого журналіста і ведучого Андрія Пальчевського.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття