В області триває робота щодо підготовки проекту Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки (ФОТО)

  • 29 Жовтня 2019, 17:02

Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Дмитра Романюка відбулася нарада із керівниками структурних підрозділів ОДА щодо підготовки пропозицій до проекту Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки.

За його словами, питання розробки Стратегії – ключове у роботі голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля, оскільки даний документ дасть змогу розвивати пріоритетні галузі соціально-економічного життя Прикарпаття, сприяти загальному поступу області, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

 

 

Тому важливо забезпечити створення якісного продукт, який у перспективі матиме практичне застосування.

«Наразі ми повинні розробити пропозиції, які будуть враховані при розробці Стратегії розвитку області на наступні роки, - зазначив Дмитро Романюк. – На рівні кожного структурного підрозділу ОДА проаналізувати стан і проблематику галузі, залучити інституції громадянського суспільства та представників експертного середовища і спільно з ними визначити ключові напрямки розвитку кожної сфери, які допоможуть Прикарпаттю прогресувати».

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття