Важливо

В облдержадміністрації відбулася нарада з керівниками Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ»

  • 1 Листопада 2019, 19:01

Сьогодні на робочій нараді заступники голови обласної державної адміністрації Дмитро Романюк та Василь Івасик, керівники структурних підрозділів ОДА, Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ» обговорювали питання розбудови Івано-Франківського аеропорту.

Дмитро Романюк зауважив, що питання розвитку Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ» є одним із пріоритетних завдань, які поставлені обласній державній адміністрації Президентом України:

«Розбудова цього підприємства, об’єктів його інженерно-транспортної інфраструктури говорить про те, що для обласної державної адміністрації питання розвитку таких підприємств є пріоритетним. Проведення цих робіт на території Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ» дозволить значно розширити авіасполучення з обласним центром та засвідчить те, що наш регіон є економічно активним».

На нараді йшлося про Концепцію розвитку Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ», зокрема, потребу закупівлі та встановлення сучасного обладнання,  вирішення питання будівництва системи інструментального заходу літаків на посадку ILS/DME, аеродромно-диспетчерської вишки, проведення інвентаризації земель спільного користування та отримання правовстановлюючих документів на землю.

Про фінансові та юридичні аспекти будівництва допоміжних навігаційних споруд Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ», визначення алгоритму дій у фінансуванні цього проекту та організацію взаємодії обласної державної адміністрації з фахівцями Державного підприємства повітряного руху України «Украерорух», Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ» щодо механізмів дій у цьому контексті розповів Василь Івасик.

Обговорили й реалізацію проекту з поетапної перебудови аеровокзалу та його фінансові аспекти.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття