В ОДА обговорили стратегічні напрямки розвитку держслужби зайнятості (ФОТО)

  • 24 Січня 2020, 17:00

Відбулася робоча зустріч заступників голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук, Дмитра Романюка з директором Державного центру зайнятості Ольгою Макогон та директором обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

«Основна ціль мого візиту вивчити потреби Івано-Франківського регіону, специфіку його соціально-економічного розвитку, які сфери бізнесу розвинуті в області та побудувати плани на майбутнє, щоб ми могли задовольняти попит і потреби у сфері зайнятості як місцевої влади, так і бізнесу в цілому», - зазначила Ольга Макогон.

 

 

Заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Романюк привітав директора державного центру зайнятості Ольгу Макогон на теренах Івано-Франківщини:

«Вітаю Вас з тим, що Ви очолили цю надзвичайно важливу державну службу в Україні, яка виконує необхідні функції для економіки, міністерств, відомств і необхідна для прогнозування й розвитку ринку праці, його потреб. Завдання служби безпосередньо пов’язані з соціально-економічним розвитком України в цілому, а також із сферою освіти з тієї точки зору, кого вона має готувати для економіки. Я хочу Вас запевнити, що обласна державна адміністрація співпрацює з центрами зайнятості задля економічного зростання регіону».

 

Читайте також:        "Як дитя повів". Путін і Аббас ходили за ручку (ВІДЕО)

 

Під час зустрічі обговорювали основні стратегічні напрями розвитку державної служби зайнятості щодо обслуговування населення і роботодавців, соціально-економічний розвиток області, сучасний ринок праці, зацікавленість бізнесових структур в офіційній зайнятості населення, їх співпрацю з центрами зайнятості, компенсаційні виплати служб зайнятості та розробку мотиваційної карти знаходження роботи.

 

 

Світлана Онищук розповіла про впровадження в області реформи децентралізації, зокрема, про те, що створено 41 громаду, в кінцевому результаті має бути 60 ОТГ та зауважила:

«Ми бачимо сьогодні ефективну роботу філій та центрів зайнятості в ході децентралізації, коли частина фахівців райдержадміністрацій підлягає вивільненню. Державним службовцям, які можуть працювати в об’єднаних територіальних громадах, допомагають знайти роботу. Важливим завданням на сьогодні є також активізація роботи із працевлаштування внутрішньо переміщених осіб».

Також йшлося про нормативно-правові акти щодо забезпечення зайнятості населення, напрями роботи в ситуації вивільнення працівників РДА, працевлаштування осіб з інвалідністю, роботу єдиної інформаційно-аналітичної системи вакансій, якість та результати надання послуг державною службою зайнятості шукачам роботи, потреби і запити цієї служби, співпрацю з об’єднаними територіальними громадами.

 

 

Під час зустрічі було наголошено на реалізації пілотних проектів в області із забезпечення зайнятості населення, збільшенні кількості роботодавців, які співпрацюють з службою зайнятості та впровадженні інституту консультанта роботодавця.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття