В ОДА терміново роблять ремонт: чекають нового керівника

  • 17 Липня 2019, 20:09

Не дочекавшись офіційного призначення нового голови облдержадміністрації, нинішнє керівники вирішили покращити умови праці майбутнього очілька області.

Усе в найкращих комуністичних традиціях - працівники ОДА взялися прибирати і навіть робити ремонт в приміщенні біля кабінету голови ОДА. Як нам стало відомо, всі ці дії відбулися після наради у в. о. голови ОДА Марії Савки та за її вказівкою, пише Перший Політичний.

Більше того, організаційний відділ ОДА обдзвонює райдержадміністрації і попереджує про те, що завтра або післязавтра буде в області Володимир Зеленський, який представить Дениса Шмигаля на новій посаді, вимагаючи невідкладно складати списки учасників дійства. 

От у підсумку постає питання - цей процес ініційований майбутнім головою ОДА чи старими чиновниками, які намагаються вислужитися, щоб залишитися на своїх посадах?

Нагадаємо, що у п'ятницю в Івано-Франківську очікують візит президента України Володимира Зеленського, під час якого представлять нову главу ОДА.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття