Нетаньягу пояснив інцидент із хлібом, який його дружина викинула під час зустрічі з літака в Україні

  • 20 Серпня 2019, 11:00

В Офісі президента України заявили, що Сара Нетаньяху не хотіла проявити якусь неповагу до України.

Нетаньягу записав відеозвернення, яке оприлюднене у Facebook.

"Я перебуваю в Україні з воістину історичним візитом, проте навряд чи моя поїздка отримала б настільки широке висвітлення в ЗМІ, якби не інцидент з хлібом. Послухайте, що сказав глава Офісу президента України: "Зрозуміло, що пані Нетаньягу не мала наміру проявити неповагу до України. Це повна дурниця". Більше того, я вам скажу, вона спеціально вибрала одяг національних кольорів України. Вона вийшла з літака в одязі жовто-блакитного кольору. Саме через повагу до України", - сказав Нетаньягу.

Він нагадав ситуацію із візитом прем'єра Японії.

"Якщо це потрібно, щоб звернули увагу на візит, який приносить договір про зону вільної торгівлі, представництво України в Єрусалимі та інші важливі досягнення, гаразд, нехай так буде. Це нагадує мені історичний візит прем'єр-міністра Японії до Ізраїлю, який призвів до грандіозного зростання японських інвестицій, той візит ніхто не висвітлював. Казали лише про те, що остання страва під час трапези була подана в тарілці у вигляді черевика. Схоже, ми винайшли спосіб привернути увагу. Продовжимо!", - зазначив Нетаньягу.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття