Важливо

В Олешанській громаді обговорили розробку Стратегії розвитку

  • 16 Жовтня 2019, 15:03

В Олешанській ОТГ відбулось третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади до 2027 року, у якому взяв участь радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Ігор Мельничук.

 В рамках зустрічі учасники визначили ключові маркери, які стануть відправними точками у реалізації проєктів місцевого розвитку громади, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврадування.

«Серед таких ключових точок буде нарощування матеріально-технічної бази комунального підприємства. Зараз вже закуплені трактор, каток, бітумізатор, інше технічне спорядження. Головною метою є самостійність в частині ремонту місцевих доріг, організація збору ТПВ», - радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського ЦРМС Ігор Мельничук. 

 

Читайте також:   "Нормандська четвірка" може затвердити "дорожню карту" мирного процесу на Донбасі - Яременко

 

Окремим напрямком роботи стане розвиток туризму в Дністровському каньйоні. Тут далі планують розвивати повітряні види спорту в селах Одаїв та Ісаків. Є також ініціатива побудови злітної смуги, яка б могла приймати легку цивільну авіацію. А це вже створить додаткові логістичні переваги громаді.

 Стратегію розвитку, за словами Ігоря Мельничука, громада розробляє на 7 років. Проте, поки план її реалізації  з відповідним проектним пулом закладає на три наступні роки.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття