Важливо

В Олешанській ОТГ відбулося засідання Ради регіонального розвитку

  • 19 Січня 2019, 09:14

У четвер, 17 січня, під головуванням голови Олешанської ОТГ Богдана Двояка та голови Тлумацької РДА Івана Дрогомирецького відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку.

У засіданні взяли участь працівники апарату ОТГ, медики, освітяни, депутати територіальної громади, громадськість навколишніх населених пунктів та Олеші, інформують на сайті Івано-Франківської ОДА, ГАЛКА.

На порядок денний винесли питання підбиття підсумків соціально-економічного розвитку діяльності об’єднаної територіальної громади та обговорення перспективного плану розвитку громади на 2019-2021 роки. Також йшлося про приєднання населених пунктів поза межами Олешанської ОТГ, які включені у перспективний план формування територій громад району.

Голова ОТГ Богдан Двояк розповів про основні досягнення за минулий рік, проаналізував бюджет та основні тенденції розвитку громади.

Зокрема, за його словами, територія ОТГ становить 9251 га, з них 6811 га сільськогосподарських земель та 1681 га лісів. Кількість населення складає 6,2 тисяч осіб. Власні надходження становлять 6,2 млн грн, 2,1 млн грн склала інфраструктурна субвенція, кошти на соціально-економічний розвиток 3,2 млн грн, кошти з обласного бюджету 942 тис. грн, два обласні проекти 300 тис. грн..

В освітній галузі ОТГ функціонує два ліцеї, три гімназії та дві філії шкіл, де навчаються понад 800 учнів, а також два ЗДО, які відвідує 75 дошкільнят. Усі видатки в галузі освіти на рік складають близько 23,5 млн грн, освітня субвенція складає 15,7 млн грн, дотація вирівнювання 3 млн грн.

У галузі медицини працюють три амбулаторії сімейної медицини та три ФАПи, де задіяно близько 20 працівників. Із 4,2 млн грн медичної субвенції 2,5 млн грн (60%) ОТГ повертає на вторинний рівень. Залишається 1,7 млн грн при фактичних видатках 2.4 млн грн. На території ОТГ працює три автомобілі швидкої медичної допомоги.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття