В Центрі волонтерських ініціатив підсумували, що вдалось зробити активістам ініціативи від початку епідемії коронавірусу

  • 21 Травня 2020, 09:00

За останні 1,5 місяці нам з вами вдалося зібрати понад 275 500 грн на покриття потреб Івано-Франківщини у засобах індивідуального захисту.

Зокрема, волонтери передали профільним медичним закладам та поліції області 1 832 комплекти індивідуального захисту (костюм та маска), 250 респіраторів, 120 захисних екранів, 20 пар захисних окулярів, а також 300 продуктових наборів для малозабезпечених прикарпатців.

"Ми зосереджували свої сили на Івано-Франківській області не просто так – з самого початку карантину та активного поширення коронавірусу в Україні область мала один з найвищих показників смертності від хвороби по всій країні. Однак, за цей час спільною для всіх регіонів стала інша критична проблема – велика кількість інфікованих медичних працівників, саме через брак індивідуального захисту",- йдеться в повідомленні.

Долучитись до збору коштів можна наступним чином:

  • на картку 4149 4993 1011 1420 (Жмайло Д.С.),
  • офіційний рахунок Центру волонтерських ініціатив з обов'язковим коментарем «Благодійна допомога».

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття