В Україні розпочалися місцеві вибори, проголосувати можуть навіть люди з коронавірусом

  • 25 Жовтня 2020, 09:12

До виборчих дільниць приходять уже перші виборці

В Україні розпочалися місцеві вибори - 2020, виборчі дільниці відчинилися о 8:00. До дільниць уже приходять перші охочі віддати свої голоси. Про це повідомили кореспонденти "112 Україна". 

Як повідомляють члени виборчих комісій, охочі віддати свій голос повинні бути в засобах індивідуального захисту, пройти температурний скринінг та дотримуватись дистанції. Проголосувати матимуть змогу люди з ознаками респіраторних захворювань та навіть із коронавірусом.

"Усіх виборців, навіть з ознаками респіраторних інфекцій, ми зобов'язані впустити й дати їм можливість проголосувати. Для них відведено спеціальну виборчу кабінку, на ній є відповідна позначка. Також для них є спеціальна урна (для бюлетенів, - ред.) із позначкою. Ті люди, які навіть без маски, можуть прийти, проголосувати та зробити свій вибір", - йдеться в повідомленні.

На деяких дільницях передбачено ручки для виборців, які не взяли їх з собою. Після кожної людини ці ручки будуть обробляти антисептиком. Усі поверхні члени дільниць мають дезінфікувати щодві години. Слід зазначити, що на дільниці виборцям, які прийшли без маски, не зможуть видати засоби індивідуального захисту. 

"Нам видали лише 13 масок на виборчу дільницю, в якій 16 членів. Це на весь день. Виборцям, які прийдуть без маски, ми видати маску не зможемо", - повідомили члени однієї зі столичних дільниць.

Нагадаємо, сьогодні по всій Україні тривають місцеві вибори. Люди мають змогу проголосувати за кандидата в депутати районних, сільських, селищних, міських рад, ОТГ, а також міських, селищних та сільських голів. 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття