В Україні з’явиться громадсько-політична платформа "Рух 25%"

  • 8 Травня 2019, 16:24

Засновники громадсько-політичної правозахисної платформи “Рух 25%” презентували основні напрямки своєї діяльності.

Про це вони розповіли на прес-конференції в Укрінформі в середу.

“Це буде багатолідерна структура. Кожен керівник буде займатися своїм конкретним напрямком. Це не рух однієї людини, двох чи трьох. Це великий багатолідерний рух, який має за мету не тільки власні політичні амбіції керівників, а й створення всіх умов для залучення нових людей в українську політику”, - сказав засновник “Руху 25%” Роман Реведжук.

За його словами, мета Руху — продовжити конституційний рух до НАТО та Європейського Союзу, бути в жорсткій опозиції до проросійських політиків і блокувати проросійські процеси.

Як розповів член правління “Руху 25%” Мирослав Олешко, учасники громадсько-політичної платформи мають на меті об’єднати людей зі спільними поглядами в політичну спільноту і сформувати кадровий резерв для заміни старих політиків.

“Ми за 5-10 років сформуємо величезне коло, величезну спільноту нової сили по всій країні, яка потім буде йти у владу далі і змінювати нашу країну на краще”, - сказав Олешко.

Член правління “Руху 25%” розповідає, що в їхній відкритий офіс зможе прийти кожен, незалежно від того, яку політичну силу підтримує .

 

Читайте також:   На Одещині поранили нардепа від БПП - посварився із власником готелю

 

Учасники платформи також пропонуватимуть правовий захист громадян з проукраїнською позицією. Особливу увагу учасники Руху будуть приділяти напрямку роботи з молоддю.

Як повідомив Реведжук, на сьогодні по всій Україні до руху приєдналися понад дві тисячі людей, зараз будується структура громадсько-політичної платформи по регіонах. У правління будуть входити всі керівники регіональних представництв.

Засновник закликав не асоціювати назву Руху з результатами виборів і не відкидає, що назва може змінитися.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття