Вакарчук: Мрію про той час, коли в Україні буде дві партії або дві ідеології

  • 17 Липня 2019, 09:15

Лідер партії «Голос» співак Святослав Вакарчук заявив, що мріє, щоб в Україні було дві партії або дві ідеології — лівіша соціал-демократична і правіша консервативна.

Про це він повідомив у інтерв’ю Громадському, пише Перший Політичний.

«Для нас сьогодні важливо прийти першою партією, яка починає з принципів. Для нас сьогодні фундаментальними є принципи: відсутність подвійних стандартів, непродавання політичної позиції за будь-яких умов, показування власного прикладу, визнання власних помилок, вміння знаходити компроміс у тактичних речах, але ніколи не переходити «червоні лінії», нести політичну культуру — ось наші основні принципи. В нас в команді є люди, які мають різні позиції по деяких питаннях, і це нормально на цьому етапі», — заявив Вакарчук.

На уточнююче питання, чи можна вважати «Голос» правоцентристською партією, лідер політсили наголосив, що «сьогодні ми центристська партія».

Нагадаємо, Вакарчук заявив про готовність після парламентських виборів іти працювати в уряд, проте не захотів говорити про можливе створення коаліції.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття