"Важливо синхронізувати роботу місцевої, обласної та центральної влади", - Прощук про ліквідацію наслідків негоди на Прикарпатті

  • 25 Червня 2020, 09:00

Вчора, 24 червня, відбулось засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ухвалили комплекс невідкладних заходів для подолання наслідків стихійного лиха.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнили, пріоритет - евакуація та розміщення людей, які втратили житло, далі - розчищення загат, які утворились.

"Постраждало понад 165 населених пунктів. Відомо про сотні підтоплених будинків та сільськогосподарських угідь. Маю інформацію щодо населених пунктів в межах округу, які постраждали від негоди та інформація оновлюється щогодини. Важливо синхронізувати роботу місцевої, обласної та центральної влади, а також рятувальників, правоохоронних органів та медиків", - повідомив на своїй сторінці у Facebook Едуард Прощук.

Едурд Прощук наголошує, що ситуацію потрібно тримати на контролі. За прогнозами Гідрометцентру, паводкова ситуація має стабілізуватися до кінця цього тижня. Опади поступово припиняються, але можливе суттєве підвищення води у водоймах регіону, зокрема в Дністрі.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття