Важливо

"Важливо заохочувати державно-приватне партнерство", - народний депутат Едуард Прощук

  • 27 Липня 2020, 15:08

У четвер, 23 липня, в Івано-Франківськ з робочим візитом прибув Заступник голови комітету з питань молодіжної політики та спорту Василь Мокан.

Спільно з Народними депутатами та Головою Івано-Франківської ОДА обговорили розвиток спорту в області, оновлення інфраструктури та важливість добудови спортивних об'єктів, пише Перший Політичний з посиланням на офіційний сайт Едуарда Прощука.

«Спортивну інфраструктуру в країні потрібно розвивати та оновлювати – це один з моїх пріоритетів. І я вдячний за підтримку й розуміння в цьому питанні профільного комітету Ради», – прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Заступник голови комітету з питань молодіжної політики та спорту Василь Мокан зазначив, що врешті держава зрозуміла пріоритетність спорту та молодіжної політики і буде сприяти фінансово.

«Не менш важливо заохочувати державно-приватне партнерство. Я гордий, що одним з успішних прикладів є Академія вільної боротьби Прикарпаття, яку ми відкрили на початку року», – додав Едуард Прощук.

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття