Верховна Рада може прийняти проект Виборчого кодексу вже у четвер

  • 8 Липня 2019, 12:03

Окрім того, парламент планує розглянути низку інших першочергових законопроектів.

Верховна Рада може вийти на прийняття остаточного рішення щодо проекту Виборчого кодексу у четвер, 11 липня. Про це заявив на Погоджувальній раді Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

"Порадившись із комітетом, як передбачаю, що зможемо вийти на прийняття рішення 11 липня об 11 годині, - сказав Парубій - Це буде заключне рішення Верховної Ради нинішнього скликання". Глава парламенту закликав депутатів мобілізуватися.

"Виборчий кодекс із відкритими партійними списками – це найбільш оптимальна і професійна система виборів у Європі і всьому євроатлантичному просторі", - наголосив Парубій.

Водночас Голова Верховної Ради зауважив, що після прийняття Виборчого кодексу у четвер парламент має прийняти законопроект про заручників (№ 8205), а також проекти Законів про внесення змін щодо виконання військового обов’язку та проходження військової служби, проект закону про військове капеланство (№ 10244-1). Глава парламенту доручив профільному парламентському Комітету з питань нацбезпеки та оборони розглянути дані законопроекти. "Маємо зробити капеланам сигнал про важливість і відповідальність їхньої служби", - підкреслив А. Парубій.

Окрім того, 11 липня, Верховна Рада планує розглянути законопроект про повню середню освіту, а також внести зміни до закону про Держбюджет-2019 щодо виділення додаткових коштів на державну програму про підтримку вугільної галузі для погашення заборгованості із виплати зарплати шахтарям. А також проет Закону № 10357 – про альтернативні джерела енергії, щодо системи державного управління у книговидавничій сфері.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття