Верховну раду можуть розпустити

  • 23 Жовтня 2020, 17:00

Потураєв заявив, що перед Зеленським може виникнути вибір

Глава парламентського комітету з питань гуманітарної та інформполітики, нардеп від Слуги народу Микита Потураєв заявив, що перед президентом України Володимиром Зеленським може виникнути вибір - переформатувати парламентську коаліцію або розпустити Верховну Раду.

Про це він сказав в інтерв'ю виданню «Лівий берег».

При цьому Потураєв підкреслив, що в медіа вже заговорили про можливе примус до коаліції з групою «За майбутнє». «Можливо, що і« Батьківщина »неофіційно була б в такій коаліції або голосувала б разом з нею. Але дуже хороше запитання: а згодні всі на таку коаліцію? Буду я особисто в коаліції з групою За майбутнє? Я от не впевнений. І я не один такий ».

Додатково до цього він пояснив, що якщо не створити коаліцію з «Батьківщиною» чи «За майбутнє», тоді серед варіантів залишаються фракції «Європейська солідарність» і «Голос».

«У нас в цілому 245 « багнетів ». Віднімаємо 45. Отримуємо 200. У такій ситуації потрібна коаліція ... Якщо не «За майбутнє» та «Батьківщина», то «ЄС» і «Голос»? Вибір невеликий. Але така ситуація складна для президента з точки зору виборів, тому він буде вибирати. Або розпуск парламенту », - сказав Потураєв.

Нагадаємо, до елітного району , де проживає Зеленський і генеральний прокурор Ірина Венедиктова, стягують сили через заплановану акцію протесту, яку хочуть провести прихильники Андрій Антоненка - обвинуваченого у вбивстві Павла Шеремета.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття