Важливо

Відбулося офіційне представлення голови Городенківської райдержадміністрації Володимира Лавасова

  • 12 Грудня 2019, 15:07

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбулося офіційне представлення голови Городенківської райдержадміністрації Володимира Лавасова за участю керівника апарату облдержадміністрації Романа Маланія, голови районної ради Івана Мандича, представників духовенства, керівників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, лідерів громадсько-політичних організацій.

Роман Маланій офіційно представив нового голову Городенківської районної державної адміністрації Володимира Лавасова, зачитавши розпорядження Президента України від 11 грудня 2019року  № 489/2019-рп «Про призначення Володимира Лавасова  головою Городенківської районної державної адміністрації Івано-Франківської області» та   побажав йому  натхнення, успіхів на новій посаді та висловив сподівання у продовженні тих кращих традицій у питаннях соціально-економічного та культурного розвитку району.

 

Читайте також:       Денис Шмигаль у Галичі представив нового голову райдержадміністрації (ФОТО)

 

Також з  привітальним словом виступили голова районної ради Іван Мандич,  який відзначив, що наша держава переживає зараз важкі часи, тому сьогодні як ніколи необхідна єдність всіх гілок влади і суспільства в цілому.

Духовні отці – декани Богдан Мороз та Ігор Левицький поблагословили нового керівника та всіх присутніх на нові високі звершення в ім’я розвитку району та України.

На завершення у своєму виступі новопризначений  керівник району Володимир Лавасов  наголосив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району спільно з керівниками органів місцевого самоврядування  та громадськістю району.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття