Дмитра Ленчука обрали головою Організації оборони чотирьох свобід України

  • 22 Травня 2020, 11:01

Відбувся XXXI-й з’їзд Організації оборони чотирьох свобід України.

Організація з моменту заснування у 1946 році у Нью-Йорку, ставить перед собою мету максимально об’єднати українську діаспору на теренах Америки, та діяти в інтересах України та українства по цілому світі загалом.

Під час заходу делегати обрали нового голову Головної Управи ООЧСУ – Дмитра Ленчука. У якості почесного гостя на З’їзді виступив член Корпус захисників Революції Гідності Сергій Кузан.

“Сьогодні ми бачимо намагання узурпувати владу в українських громадах світу, завести туди партійних діячів. Явними є спроби авантюристів розвернути наші організації на догоду тим чи іншим політикам-корупціонерам. Тож я дуже вдячний за запрошення та можливість бути присутнім, адже цей З’їзд – історичний, він показав, що наші бандерівські організації по всьому світу живі та не полишають боротьби.

Ми будемо давати відсіч усім пристосуванцям, які намагатимуться розвернути обраний нашими попередниками ще в минулому столітті курс – і в США, і в Україні і, якщо буде треба, – в інших країнах, де є настільки ж потужні українські громади”, – сказав під час З’їзду Кузан Сергій.

 

 

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття