"Відкриті дані – крок до залучення інвестицій та розвитку",- Денис Шмигаль (ФОТО)

  • 5 Листопада 2019, 17:03

Сьогодні в інноваційному центрі «Промприлад» протягом дня проходять заходи за участі провідних експертів, представників влади, бізнес-середовища, спрямовані на підвищення рівня поінформованості державних органів та широких підприємницьких кіл щодо регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Їх організаторами та партнерами є Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Державна регуляторна служба України, Івано-Франківська обласна державна адміністрація, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

«Відкритість регуляторних даних позитивно впливає на розвиток бізнес-середовища та на співпрацю влади і бізнесу», - зазначив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль, звертаючись до учасників заходів.

 

 

 

На сьогодні Івано-Франківщина у частині відкритості даних із регуляторної політики, за інформацією дослідників, посідає одне з найнижчих місць у рейтингу.

«Тобто у нас маса регуляторних актів, про які знають, ними користуються, у той же час тексти цих документів мало де можна знайти і побачити. Тож цей проект і семінар покликані зробити більш легкою і прозорою систему регулювання підприємницької та іншої діяльності у частині відкритості даних – доступу до потрібної інформації. Це дасть певний поштовх і хорошу основу для розвитку інвестиційного клімату та підприємництва у нашій області», - підкреслив очільник Прикарпаття. 

 

Читайте також:      Львівську, Івано-Франківську та Закарпатську обл. планують за три роки об'єднати Малим карпатським кільцем вартістю 1 млрд грн

 

Щоб не програвати регіональну конкуренцію у залученні інвесторів та дати змогу їм отримати базову і потрібну інформацію про середовище, область повинна бути відкрита.

Відтак проведені заходи мають посприяти ефективній діяльності у цьому напрямку, а відповідно покращенню бізнес-клімату та прискоренню економічного зростання Прикарпаття.

 

 

Адже їх учасники отримають необхідну інформацію, рекомендації, обговорять основні проблеми та можливі шляхи вирішення, запобігання і реагування на порушення. 

У програмі дня організовано:

  • тренінг-презентація «Як підвищити ефективність регуляторної політики за допомогою відкритих даних?»,
  • фокус-група з місцевим бізнесом для оцінки ефективності впровадження державної політики розвитку підприємництва (зокрема, Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням КМУ від 24.05.2017 № 504-р),
  • регіональний семінар «Перевірки бізнесу: основні виклики після завершення мораторію».

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття