Відверте інтерв'ю з міським головою Івано-Франківська про ромів, Бога, прайд і недобудований міст - ВІДЕО

  • 16 Червня 2020, 19:12
  • 1 Коментар

У день Святої Трійці hromadske поїхало в Івано-Франківськ на зустріч із міським головою Русланом Марцінківим. Він відомий особливо трепетним ставленням до християнських цінностей та релігійних обрядів. На всю країну ж він прославився освяченням ліфта в житловому будинку під час виборчої кампанії та бажанням окропити освяченою водою Палац Потоцьких після виступу там гурту «Хамерман знищує віруси». Останній скандал, пов'язаний з прізвищем Марцінківа — це його вказівка «запакувати» і вивезти з з Привокзальної площі представників ромської національності під час карантину. За цим фактом зараз відкрите кримінальне провадження.


Таймінг:

01:35 Про роль Бога в інфраструктурі міста

09:57 Про кількість храмів і освячених ліфтів в Івано-Франківську

12:57 Про скандал з ромами з Привокзальної площі

20:11 Про візит Марцінківа до ромського табору на березі місцевої річки

24:17 Чи бути Прайду в Івано-Франківську

27:00 Про збитковий карантин

31:48 Про перспективи добудови Галицького моста і чому центральна влада не дає на нього грошей

Журналістка – Мар’яна П’єцух

Відеограф і монтаж – Жанна Бабаєва

Редакторка – Анастасія Станко

Схожі Новини

Коментарі

ПРАВДА

2020-06-17 09:31:15

В обществе много отвратительных явлений. Как, например, растление малолетних (педофилия), мошенничество, копрофагия (говноедство), рейдерство (рейдерастия), глисты, фекофилия, эметофилия, олигархия, урофагия, зоофилия (скотоложство)... Только почему-то акцент всегда делается не на тех явлениях, которые наносят реальный вред обществу, а на разной ерунде. Можно сколько угодно писать про вирусы, но вреда от них намного меньше, чем от уголовщины. Всякие «бригады» и «бумеры», и прочая пропаганда уголовного способа жизни — всё это морально уничтожило целое поколение, привило лояльность к бандоте. Этот ущерб намного больше, чем от каких-то там вирусов, которые всегда были и ещё долго будут.


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття