Віктор Гільтайчук балотуватиметься на голову Калуської ОТГ (ВІДЕО)

  • 4 Червня 2020, 12:37

Про це голова Калуської районної ради повідомив сьогодні журналістам на пресконференції за підсумками роботи в 2019 році.

Віктор Гільтайчук зазначив, що свої наміри очолити Калуську ОТГ не приховує:

"Мені неодноразово задавали це питання. Я нічого не приховую. Так буду, балотуватися".

Голова Калуської районної ради зазначив, що поки не може повідомити про те, яку політичну силу представлятиме. Це пов’язане з тим, що поки що до кінця незрозуміло, чи потрібно йти на місцеві вибори під політичним прапором, чи можна балотуватися самовисуванцем, інформують "Вікна".

Віктор Гільтайчук зауважив, що до виборів налаштований «по-спортивному»:

"Якщо братися за щось одне, то однозначно іти вперед до перемоги в чомусь одному".
Голова райради зауважив, що з серпня 2019 року не належить до жодної політичної сили. Відомо, що в 2015 році він був обраний головою Калуської районної організації партії "Солідарність" — Блок Петра Порошенка.

 

Раніше Віктор Гільтайчук зізнавався, що не проти працювати в адміністрації Калуської ОТГ. Тоді голова райради зауважив, що працювати в котрійсь із новостворених об’єднаних громад району не буде, а от у громаді з центром в Калуші спробував би:

"Вважаю, що їх керівниками мають бути вихідці із цих громад, тобто ті люди, яким все тут знайоме й відоме. У майбутньому я й надалі бачу себе в політиці, хоча був би не проти попрацювати в адміністрації об’єднаної громади з центром у Калуші."

Як відомо, тоді очільник районної організації "БПП "Солідарність" Віктор Гільтайчук став заступником голови райради в грудні 2015 року. До того часу він обіймав посаду прешого заступника голови Калуської РДА. На місцевих виборах ”БПП “Солідарність” отримав 11,76% голосів і — чотири мандати.

Головою райради Віктора Гільтайчука обрали за результатами таємного голосування 4 січня 2019 року через те, що Михайло Срібняк склав повноваження у зв’язку з обранням його на посаду сільського голови Новицької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

25 червня Віктореві Гільтайчуку виповниться 38 років.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття