"Вимагаємо розірвати коаліцію "Свободи" і "БПП" (Блоку Порошенка і Путіна) у міській раді", - група "За майбутнє"

  • 10 Липня 2020, 13:09

Депутати групи «За майбутнє» Володимир Олійник, Мстислав Тарас та Віталій Мерінов закликають негайно скликати позачергову сесію Івано-Франківської міської ради.

"Ми знали, що екс-президент Петро Порошенко торгує "на крові", влаштовуває схеми розкрадання армії зі Свинарчуками. В той час розбудовуючи власну бізнес-імперію та примножуючи статки. А вчора, завдяки оприлюдненим плівкам, дізналися, що в час, коли сини та дочки України помирають на сході, Порошенко дозволяє собі загравати з Путіним. Ба більше, вітає агресора зі святом і "тисне руку". Це просто шокує", - зазначив Володимир Олійник.

Депутати зазначають, що в міській раді всі ці роки працює коаліція "Свободи" і "БПП".

І відома своїми начебто патріотичними закликами "Свобода" ще перед минулими президентськими виборами не наважилась запитати Порошенка, чому у час війни розкрадається армія.

 

 

"Вимагаємо негайно скликати позачергову сесію і розірвати коаліцію "Свободи" і "БПП" (блоку Порошенка - Путіна)", - наголосили представники "За майбутнє".

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття