Віталій Федорів подасть звернення до Уряду щодо виділення коштів на ліквідацію наслідків стихійного лиха

  • 23 Червня 2020, 12:26

Наразі з резервного фонду обласного бюджету для Верховинського району виділять 400 тисяч гривень.

22 червня голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, перебував із робочою поїздкою у Верховинському районі, де вивчав ситуацію наслідків стихії у гірських населених пунктах, пише Перший Політичний з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

За словами посадовця, на дорозі в Ільці - Бургут стався масштабний зсув, заблокованими залишилися місцеві жителі та туристи, для ліквідації цього лиха потрібний час та ресурси.

"З резервного фонду обласного бюджету для Верховинського району буде виділено 400 тис. грн, зокрема, для Білоберізької ОТГ – 150 тисяч гривень. Забезпечено й пальним для заправки екскаваторів, які зараз працюють над відновлювальними роботами, - зауважив Віталій Федорів. – На ліквідації наслідків стихійного лиха задіяні Державна служба надзвичайних ситуацій, ДП «Дороги Прикарпаття», роботу яких координує обласна державна адміністрація. Також ми звернулися до підрядників, які здійснюють експлуатаційне утримання доріг місцевого значення. Відповідна техніка працює над тим, щоб завести сюди крупнофракційний камінь для того, щоб підсилити основу дороги Ільці - Буркут".

 

 

 

Також Віталій Федорів розповів, що ситуація на автошляху у Білоберезівську ОТГ теж є складною – це серйозний зсув основної дороги до населених пунктів цієї громади:

"Зараз опрацьовуються питання, які необхідно вирішувати – це стосується підсилення й будівництва дамби. Ми готуємо звернення, щоб із Державного бюджету України спрямувати кошти на їх реалізацію. Головне на сьогодні забезпечити проїзд у населені пункти і подбати про безпеку людей".

Додамо, що у Верховинському районі цього ж дня відбулося виїзне засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття