Витягнемо дітей зі смартфонів: франківськими дворами мандрує «Фіалкова принцеса» (ФОТО)

  • 24 Вересня 2020, 11:18

У рамках ініціативи «Витягнемо дітей з смартфонів» представники команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Володимир Олійник, Віталій Мерінов та Мстислав Тарас розпочали “Шоу Фіалкової принцеси», яка мандруватиме дворами міста впродовж двох місяців.

Зробити так, щоб діти та підлітки відірвались від гаджетів – одне з завдань політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ”. Саме тому за ініціативи представника команди Володимира Олійника організували проєкт “Шоу Фіалкової принцеси”.

 

 

Перші заходи провели у дворах на Незалежності. Програма свята насичена великою кількістю естафет та конкурсів. Діток також пригощають солодкою ватою.

«Мешканцям Івано-Франківська полюбився проєкт від нашої команди під назвою «Зелена бабуся», але зараз ми вирішили його дещо оновити. Тому  дворами міста мандруватиме «Фіалкова принцеса». Даний захід є в рамках масштабного проєкту «Витягнемо дітей з смартфонів». Усі навколо тільки говорять, що залежність від телефонів – проблема. Втім, ніхто нічого не робить, аби запобігти цьому. У нас є ряд заходів, щоб це змінити. Зокрема, «Маленький пікассо», «Шоу фіалкової принцеси», «Мініміс та мінімістер Пасічна» тощо. Ці проєкти спрямовані, щоб повернути дітей у реальне життя»,- наголошує представник команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Володимир Олійник.

 

 

Зібрались на свято з десяток хлопчиків та дівчаток. Діти з охотою відповідали на всі запитання принцеси, танцювали та брали участь в естафетах.. Дитячий сміх лунав на увесь двір. Франківка Надія Кузюк каже, що потрібно частіше організовувати такі заходи, адже це корисно для дітей.

«Це дуже гарна ініціатива. Діти менше сидять в планшетах чи телефонах та більше гуляють, рухаються. Вважаю, такі заходи потрібними, бо це корисно для наших діток»,- ділиться мати.

 

 

Думку франківки розділяє й мешканка двору Марія Остафійчук.

«Звичайно потрібно організовувати такі свята для діток. Їм це подобається. Вони усміхнені та щасливі, а це головне для кожної мами та тата»,- додає жінка.

Додамо, що завтра, 24 вересня, для франківської дітвори теж влаштують свято: о 16.00 – Великий дитячий майданчик у Пасічній. 17.30 – Сквер Первоцвіт. А о 19.00 – вулиця Тролейбусна, будинок № 14-18.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття