Важливо

Володимир Олійник: Яким повинен бути Івано-Франківськ майбутнього? Обговоримо на «Футуристичних квартирниках»

  • 18 Липня 2020, 15:19

Володимир Олійник кличе усіх франківців, які люблять своє місто на «Футуристичні квартирники», щоб разом із експертами та науковцями під час круглих столів та конференцій змоделювати «ідеальний Івано – Франківськ майбутнього».

«Світ у багатьох питаннях пішов вперед, а в Івано – Франківську, пропри позитивні зміни, є питання в сучасності підходів, в комплексних рішеннях», - переконаний депутат Івано-Франківської міської ради, представник групи «За майбутнє» Володимир Олійник.

Квартирник буде проводитися регулярно.

Теми до обговорення і вивчення найрізноманітніші: питання безпеки, екології міста, сучасного урбаністичного освітлення, розвитку туризму, розвитку парків, вело-місто, пішохідне місто, приваблення талантів, спортивна інфраструктура, теми комунальної інфраструктури. 

«Я, наприклад, хотів би, щоб Івано-Франківськ був безпечним і пішохідним, як Женева, комфортним світлим і екологічним, як Осло, заможним, як Силіконова Долина. Звичайно це мрії, але всі досягнення починаються з мрії!», - розповідає Володимир Олійник.


Футуристичний квартирник - це місце де кожен зі своєю думкою може змінити наше місто на краще, переконані представники команди «За майбутнє».

Адже мешканці Івано – Франківська щодня бачать, які зміни в інфраструктурі підуть на користь обласному центру.

«Для мене Івано – Франківськ це місто успішних людей, місто де функціонують заводи із престижною заробітною платою. Місто, де молодь не виїжджає за кордон», – розповідає Віталій Мерінов, депутат міської ради та представник команди «За майбутнє».

«Івано – Франківську є ще куди розвиватись і важливо встигати за сучасними тенденціями та підходами у містобудуванні. Де поряд з інноваціями будуть збережені історія та традиції нашого міста», - переконана представниця команди «За майбутнє» Ірина Кравець.

Футуристичні квартирники мають на меті об’єднати усіх небайдужих іванофранківців, які вболівають за долю свого міста.

Вони відбуватимуться щочетверга 0 19:00 за адресою вул. Міцкевича, 8.

У підсумку обговорень та дискусій буде створено програмний документ «Івано – Франківськ місто майбутнього,місто наших мрій».

 

 

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття