Вся справа у Нормадському форматі: глава Івано-Франківської ОДА пояснив необхідність "формули Штайнамаєра"

  • 3 Жовтня 2019, 16:00

Денис Шмигаль пояснив ситуацію навколо скандальної "формули Штайнмаєра" депутатам обласної ради.

Глава обласної адміністрації звернув увагу на важливість майбутніх переговорів у Нормадському форматі, пише Перший Політичний.

"Військова агресія Російської федерації та окупація частини українських земель ось уже більше п’яти років залишається найбільшою бідою нашого народу! Ми глибоко цінуємо патріотизм наших військових, ветеранів, добровольців, волонтерів та Вашу готовність діяти. Тому ми готові вибудовувати спільну, єдину правильну для України позицію в питанні завершення війни", - пояснив він.

Головні тези його виступу:

–  Президент України Володимир Зеленський не збирається здавати ворогу жодного квадратного метра нашої рідної Української землі.

–  Ціль Президента України, як і кожного з нас - мир в єдиній соборній Україні, повернення  всіх без винятку полонених, повернення тимчасово окупованих територій, припинення жахливих втрат патріотів України.

–  Остаточно формула мирного врегулювання і завершення війни на Донбасі буде визначена на зустрічі у Нормандському форматі, яка має відбутися найближчим часом. Дата поки що обговорюється.

–  Буде новий Закон про особливий порядок місцевого самоврядування в Україні. Його розроблятиме парламент у тісній взаємодії із суспільством.

–   Ніяких виборів за наявності на цих територіях військових або озброєних осіб - з боку Росії чи будь-кого - бути не може.

–  Перший досвід розведення військ та повернення полонених, був вдалий і Президент наполегливо працює над наступним етапом. Успіх лежить у переведенні перемовин у Нормандський формат.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття