"Вважаю за необхідність неухильно дотримуватись алгоритму Стратегії екологічної політики України-2030",- нардеп Едуард Прощук (ВІДЕО)

  • 29 Листопада 2019, 15:53

На парламентських слуханнях народний депутат Едуард Прощук запропонував ряд важливих рекомендацій щодо пріоритетів розвитку екологічної політики України.

Про це народний обранець від округу №85 написав на своїй сторінці у Facebook.

"Хочу поділитись декількома тезами з виступу на парламентських слуханнях:

- Україна потребує розширення площ лісів! Це стосується всієї країни й безпосередньо Прикарпаття. Якщо ми не вирішимо цього на державному рівні - можемо опинитись перед екологічною катастрофою.

- Земельна реформа має бути спрямована на захист земель і грунтів. Законодавство повинно відповідати стандартам Європейського Союзу. Знищення природних екосистем стає причиною деградації водного режиму. Ми поступово втрачаємо річки та питну воду, що рано чи пізно може призвести до занепаду агровиробництва.

- Необхідно мінімізувати використання одноразового пластику та поліетилену - це особиста відповідальність кожного українця",- написав Едуард Прощук.

Депутат зазначає, що необхідним є створення Національного екологічного фонду України, а кошти Державного та місцевих фондів охорони навколишнього середовища мають зараховуватись до спецфонду і використовуватися виключно на захист природоохоронних систем.

"Я вважаю за необхідність неухильно дотримуватись алгоритму Стратегії екологічної політики України-2030",- наголошує народний обранець.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття