Я теж вивчав речі, які зараз є протизаконними: Єрмак прокоментував призначення Татарова

  • 27 Жовтня 2020, 15:25

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак не має жодних сумнівів, що Олег Татаров, який раніше працював у Міністерстві внутрішніх справ під час розгону Євромайдану, гідний бути його заступником

Про це Єрмак заявив в інтерв'ю "Бабель".

"Татаров курирує правоохоронні органи. Ми перевіряємо кожного кандидата. Я не знайшов чогось такого, що змусило б мене засумніватися в цьому рішенні. Президент вже вичерпно відповів на це запитання", – відповів Єрмак на запитання про призначення Татарова.

Журналіст нагадав голові ОП, що Татаров на брифінгу міліції в 2014 році відверто брехав.

"Чесно кажучи, я цього не бачив, такої інформації у мене не було. Ось я народився в період Радянського Союзу, ще на першому курсі вивчав політекономію і речі, які сьогодні згідно із законом (про заборону Комуністичної партії – ред.) є протизаконними. Це ж не означає, що я поділяю ці погляди. Якщо людина порядна і професійна, мене цікавить передусім його ефективність. Хтось може впоратися, хтось — ні, вирішуємо в процесі", – сказав Єрмак.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський запевняє, що заступник голови Офісу президента Олег Татаров, який раніше працював у Міністерстві внутрішніх справ, "нікого не розганяв" під час Євромайдану.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття