Важливо

Як розміщували парламентарів у Раді: пояснення нардепа від "Слуги народу" (ВІДЕО)

  • 23 Серпня 2019, 10:05

Президентська партія "Слуга народу", яка отримала рекордну кількість місць у новій Верховній Раді, планує зайняти усі передні ряди перед трибуною і президією.

Існує припущення, що таке розміщення зовсім не випадкове, адже тепер інші фракції не зможуть блокувати трибуну, бо сидітимуть далеко від неї. 

Як пояснив новообраний нардеп від "Слуги народу" Владислав Криклій у прямому ефірі 24 каналу, у Європарламенті, наприклад, застосовується радіальний принцип розсадження, натомість у новій Верховній Раді парламентарі сидітимуть за горизонтальним поділом.

 

 

Він зазначив, що у "Слузі народу" було два варіанти розміщення: вертикальне або горизонтальне.

"Якби ми почали розсаджувати всіх острівцями, то в нас було б все зелене, а всередині представники інших фракцій. Я входжу до підгрупи, яка займається організаційними питаннями. І можу сказати, що у всіх фракцій між собою було багато суперечок",– зауважив Криклій.

Також нардеп додав, що саме чинний спосіб розсадження є найприйнятнішим для всіх партій.

 


Як розмістяться фракції у Верховній Раді

 

Існує думка, що таке розміщення є недемократичним. А розсадження загалом зроблено таким чином, щоб інші фракції не мали доступу до трибуни та не могли її, наприклад, заблокувати. 

 


Приклад того, як розміщуються місця у Європарламенті

 

Джерело

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття