Як Зеленський відбиратиме кандидатів на посади голів ОДА

  • 18 Травня 2019, 17:46

Володимир Зеленський зустрівся з представниками великих міжнародних рекрутингових і HR-агенцій. Політик обговорив з ними можливий спільний пошук кандидатів на низку посад у системі державного управління.

Зеленський сказав, що його команда має певну кількість кандидатур на посади очільників обласних державних адміністрацій, але тут "потрібна ваша допомога з інструментами адекватної оцінки цих людей". Новообраний глава держави додав, що хоче провести прозорий конкурс на ці посади, повідомили у прес-службі політика.

Зеленський повідомив, що його команда хоче знайти нових талановитих людей, хороших фахівців, які поділяють її цінності.

"Ми розуміємо, що знайти найкращих фахівців, які мають високі компетенції й орієнтовані на конкретні результати, не дуже просто. Тому хочемо запросити вас до співпраці у цій сфері", – звернувся Зеленський до представників рекрутингових і HR-агенцій.

 

Читайте також:   Гройсман запропонував депутатам зняти недоторканість

 

На зустрічі говорили і про головні критерії, яким мають відповідати кандидати на державні посади.

"Ми хочемо провести прозорий конкурс на ці посади, знайти найкращих менеджерів, які прагнуть позитивних змін у своїх регіонах, мають стратегію розвитку та здатні залучати локальні й іноземні інвестиції", – сказав Зеленський.

11 травня радник новообраного президента Олександр Данилюк розповів, що кандидати, які захочуть за президентства Зеленського очолити Адміністрацію Президента, Міністерство закордонних справ, Службу безпеки, Генпрокуратуру та Раду національної безпеки і оборони, повинні будуть пройти кілька співбесід та отримати оцінку по набору критеріїв. Кандидатів на топ-посади мають затвердити всі інтерв'юери, які розглядатимуть їхні кандидатури.

Джерело

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття