Важливо

В Івано-Франківській ОДА обговорили перспективи реформи децентралізації (ФОТО)

  • 18 Жовтня 2019, 13:18

Сьогодні,18 жовтня, в рамках семінару Адміністративно-територіальної реформи обговорили фінансові показники ОТГ.

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук відзначила, що саме об’єднані територіальні громади на повний голос заявляють про себе як центри економічного зростання та демонструють добру динаміку у покращенні місцевих послуг,повідомляє Перший Політичний з посиланням на на Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування.

 

 

"Насамперед, хочу відзначити, що завдяки цій реформі місцева влада отримує якісніше розуміння своїх ресурсів та можливостей ефективно управляти ними. Усі об’єднані територіальні громади Прикарпаття демонструють стійке зростання, порівняно з територіями, які наразі не скористались перевагами реформи децентралізації". - наголосив директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

Про особливості формування адміністративно-територіального устрою гірських територій та пов’язані з цим виклики на прикладі Вигодської ОТГ говорили під час другої частини семінару.

Також учасники семінару безпосередньо ознайомились з кількома цікавими проєктами, що реалізовані у громаді.

Зокрема, відвідали комунальне підприємство селищної ради «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки», оглянули відновлені за участю місцевих підприємців відпочинково-паркові зони, де вже цьогоріч провели кілька фестивальних подій.

 

 

На думку селищного голови Вигодської громади Ярослав Наум, який поділився подальшими задумами, саме створення відпочинкової інфраструктури та організація цікавих подій не лише у смій Вигоді, а й у інших селах громади, допомагає розвинути туристичну привабливість ОТГ напротивагу вже сформованому десятиліттями іміджу цієї території як центру деревообробної промисловості.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття