Важливо

Ярош нагадав Зеленському, як потрібно поводитися з ворогом на війні

  • 16 Липня 2020, 10:02

Дмитро Ярош, який є колишнім лідером «Правого сектора», а нині командувач Української добровольчої армією, прокоментував вбивство російсько-окупаційними військами одного з військових медиків ЗСУ поблизу Горлівки.

 

У своєму пості в соціальній мережі він написав: «Я з давніх часів перестав дивуватися схильності до зради і підступності нашого ворога». Згідно з його думкою, у росіян на Донбасі «немає честі».

Також колишній керівник ДУК «ПС розкритикував командирів Збройних сил України, які відправили військових до ворога в пастку. Цитата з його поста в соціальній мережі:

«Сьомий рік на Донбасі йде війна. Я дуже здивований наївності командирів Збройних сил України, які, довіряючи «гарантіям ОБСЄ», відправляють бійців виконувати завдання. На жаль, багатьох наших співгромадян війна так нічому і не навчила».

Крім того, Ярош пригадав гаранту Конституції Володимиру Зеленському його ж слова щодо бажання подивитися в очі російському колезі. «Путіну в очі не дивіться - ви там не мир, а тільки смерть побачите. Найкраще спілкування на війні з ворогом - влучна стрільба», - коментує Дмитро Ярош.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття