З головами ОТГ обговорили особливості використання коштів держпідтримки

  • 2 Грудня 2019, 09:59

Голови та керівництво прикарпатських об’єднаних територіальних громад ближче познайомились з роботою і практиками управління Спаської ОТГ, на базі якої в селі Луги відбувся захід, організований Івано-Франківським офісом з розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Коротко про Спаську ОТГ та її успіхи розповів голова Микола Медвідь, акцентувавши увагу на гірських особливостях громади. Учасники заходу також відвідали центральну садибу Спаської ОТГ та поспілкувались з головою Івано-Франківської ОДА Денисом Шмигалем щодо окремих питань взаємодії з органами державної виконавчої влади, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківського ЦРМС.

«Більшість прикарпатських ОТГ зараз перебувають на завершальних стадіях бюджетного процесу. Відтак планують реалізацію своїх розвиткових проєктів та закладають їх фінансування у бюджетах. Тож зараз необхідно врахувати всі новації у використанні державних коштів, які передбачені Держбюджетом та постановами уряду», - зазначив радник з питань регіонального розвитку Ігор Мельничук.

В рамках заходу «Підготовка проектів місцевого та регіонального розвитку Стратегії розвитку області до 2027 року. Особливості використання ДФРР та інфраструктурної субвенції у 2020 році» обговорювали також і підготовку проєктів просторового розвитку ОТГ. Зокрема, говорили про законодавче регулювання генеральних і детальних планів територій ОТГ та їх вплив на можливість реалізації окремих проєктів місцевого економічного розвитку за участю експерта з просторового планування Програми «U-LEAD з Європою» Тетяни Данилів.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття