Важливо

Захист депутата Дубневича оскаржив рішення суду про заставу у 100 млн грн

  • 4 Листопада 2019, 14:34

Адвокат народного депутата Ярослава Дубневича, якого підозрюють у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем, оскаржив рішення Вищого антикорупційного суду щодо застави у розмірі 100 мільйонів гривень.

Про це hromadske повідомив захисник підозрюваного Станіслав Пелюк. 

На його думку, запобіжний захід застосований безпідставно, підозра необґрунтована, а ризики відсутні. Також захисник вважає визначену суму застави завеликою:

«Впродовж усього судового процесу, я намагався зрозуміти з яких підстав Дубневичу оголосили підозру. Я так і не почув цих доводів, тож вважаю, що взагалі жодного запобіжного заходу застосовувати не мали. До того ж незрозуміла сума застави — 100 мільйонів. Це просто красива цифра, але у декларації мого підзахисного такої суми немає», — пояснив захисник. 

Також Станіслав Пелюк зауважив, що на його думку, суддя не мала права посилатися на майновий стан родичів, а також вона не обґрунтувала відмову у взятті депутата на поруки.

 

Читайте також:       Ірина Луценко написала заяву про дострокове припинення повноважень народного депутата

 

Водночас захисник сказав, що не володіє інформацією про те, чи планує його підзахисний вносити заставу. Натомість сам Ярослав Дубневич у коментарі hromadske зазначив, що сьогодні ніхто гроші не внесе. 

У прокуратурі зазначили, що якщо заставу не внесуть у п'ятиденний термін, буде внесене клопотання про зміну запобіжного заходу на більш жорсткий — тримання під вартою.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття