Важливо

Закон про імпічмент президента: як голосували фракції

  • 10 Вересня 2019, 13:12

За прийняття закону в цілому проголосувала лише фракція "Слуга народу".

Стало відомо, як голосували фракції за законопроект президента Володимира Зеленського про імпічмент глави держави. Про це повідомляє РБК-Україна.

Підкреслимо, спочатку депутати Верховної ради під час розгляду проекту в першому читанні прийняли документ за основу 337-ма голосами. Потім глава парламенту Дмитро Разумков озвучив пропозицію голосувати закон у цілому. Профільний комітет також виступив на підтримку прийняття документа в цілому. Однак опозиційні фракції заявили про грубе порушення регламенту ВР і вимагали не ставити документ на голосування.

 

 

Разом з тим законопроект проголосували в цілому. Його прийняття підтримали 245 депутатів ВР, з яких 244 - нардепи від фракції "Слуга народу", а один - позафракційний.

Нагадаємо, сьогодні парламент підтримав за основу і в цілому законопроект №1012 "Про особливій процедурі усунення президента України з поста (імпічмент)". За його прийняття проголосували 245 нардепів.

Комітет ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував ВР схвалити законопроект президента Володимира Зеленського про імпічмент.

Так, закон був визначений президентом як невідкладний.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття