Заступник глави Офісу президента: Заяву про відставку Богдана, скачав з інтернету і переслав ЗМІ

  • 9 Серпня 2019, 15:59

Заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко стверджує, що заяву Андрія Богдана про відставку він сам скачав з інтернету та переслав іншим ЗМІ. Раніше у низці медіа заявили, що Тимошенко був першоджерелом фотографії заяви.

«Мені почали наярювати журналісти практично всіх видань. Спочатку я брав слухавку, питаючи, що відбувається. Всі говорили, що щодо заяви Богдана. Я побачив цю історію на одному з новинних сайтів. Не на «Інтерфаксі», до речі, який всі звинувачували. Я звідти взяв цю заяву Мабуть, вони дзвонили в пресслужбу, але їм там не відповідали. Я просто всім скидав і кидав у відповідь цю заяву, яку я сам скачав з інтернету» — сказавТимошенко в інтерв’ю LIGA.net.

Він стверджує, що скачав фото з сайту «24 каналу».

«Усім, хто дзвонив, я у відповідь кидав цю штуку. Мене запитували, правда це чи ні. Я сказав, що не буду це коментувати, тому що я до того моменту не встигав зв’язатися з Богданом», — додав Тимошенко.

Зазначимо, що в новині «24 каналу» на заяві Богдана одразу був водяний знак каналу. До того ж це медіа не першим опублікувало фото заяви.

Нагадаємо, 1 серпня низка ЗМІ повідомили, що Андрій Богдан написав заяву про відставку з посади голови Офісу президента за власним бажанням. Частина з них поширила світлину заяви.

2 серпня президент України Володимир Зеленський підтвердив існування заяви на звільнення від голови Офісу Президента України Андрія Богдана, але він розповів, що такі заяви писали всі ключові люди, які прийшли з ним на посади.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття