Збереження трудового потенціалу є актуальним завданням для обласної влади

  • 18 Вересня 2019, 09:00

Сьогодні в залі засідань ПрАТ «Івано-Франківськцемент» відбулося тематичне засідання круглого столу «Роль соціального партнерства у створенні умов для збереження і розвитку трудового потенціалу».

Про це йдеться на офіційному сайті Івано-Франківської ОДА, пише Перший Політичний.

Цей захід відбувся за участі першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки, директора обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка, голови правління ПрАТ «Івано-Франківськцемент», голови обласного об'єднання організацій роботодавців Миколи Круця, заступника голови - виконавчого директора обласного об'єднання організацій роботодавців Василя Скригунця, директора будівельної компанії «МЖК Експрес 24», голови ради роботодавців при обласному центрі зайнятості Олекси Салиги, голів рад роботодавців при філіях обласного центру зайнятості, міському центрі зайнятості та делегацій служб зайнятості Донецької і Луганської областей.

 «Питання збереження трудового потенціалу залишається актуальним в суспільстві, оскільки не секрет, що велика кількість наших громадян мігрує за кордон. Серед роботодавців на даний час виникає конкуренція, оскільки в області відчувається нестача кваліфікованих кадрів. Також залишається актуальним розробка програм для молодих фахівців, які дадуть можливість залишитися працювати молоді в Україні, що сприятиме залученню інвестицій, особливо у віддалені населені пункти, що дасть можливість створювати нові робочі місця для сільських мешканців та знизить їхню міграцію», - зазначила Марія Савка.

 

Читайте також:        Коаліція «Прозорі Ради» перевірила як звітують очільники рад на Прикарпатті

 

«На сьогоднішній день роботодавці для служби зайнятості є найважливішими партнерами у реалізації державної політики зайнятості населення. Саме роботодавець створює нові робочі місця. Одним із першочергових завдань служби зайнятості є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над якісним задоволенням їх потреб», - сказав директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Микола Круць презентував своє підприємство та наголосив, що ПрАТ «Івано-Франківськцемент» - це одне з найбільших підприємств у своїй галузі, яке виробляє близько 30 відсотків продукції в Україні. Він наголосив, що саме висока заробітня плата дасть можливість зберегти працівників на робочих місцях.

Під час засідання обговорено питання співпраці служби зайнятості області з роботодавцями, соціальної відповідальності роботодавців як складової кваліфікованих працівників, адже персонал відіграє одну із головних ролей у забезпеченні успіху підприємства будь-якої сфери діяльності.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття