Зеленський обговорив з послами країн «Великої сімки» судову реформу в Україні

  • 15 Листопада 2019, 19:01

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з послами країн «Великої сімки» (G7), під час якої обговорювалась судова реформа в Україні, зокрема імплементація закону щодо діяльності органів суддівського врядування.

Як повідомляє прес-служба глави держави, у зустрічі також взяли участь керівник Офісу президента Андрій Богдан та його заступники – Андрій Смирнов, Юлія Ковалів та Ігор Жовква. Окрема увага під час зустрічі була зосереджена на боротьбі з корупцією.

«Готовий до діалогу та дискусії. Ми не втрачаємо часу й робимо все, щоб справді змінити країну», – наголосив Зеленський.

Президент підкреслив, що робота ведеться в декількох напрямах, зокрема – над ухваленням і втіленням законів, які часто непопулярні, але важливі для покращення економічного клімату в Україні.

Також під час зустрічі йшлося про участь міжнародних експертів у формуванні нового складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Комісії з питань доброчесності та етики при Вищій раді правосуддя.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття