Зеленський: останні події на Донбасі показали, хто насправді хоче миру

  • 8 Серпня 2019, 09:34

Президент України висловив вдячність Ердогану за незмінну підтримку Туреччиною суверенітету та територіальної цілісності України.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна разом з міжнародними партнерами робитиме все можливе та неможливе для настання миру на Донбасі. Про це він повідомив під час спільної з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом прес-конференції в Анкарі, пише Уніан.

Захід транслювався на сторінці Офісу президента України у Facebook.

«Ми високо цінуємо наші відносини з Турецькою Республікою, нашим добрим сусідом, нашим щирим другом і важливим стратегічним партнером», - заявив він.

 

 

Читайте також:     Безкоштовне лікування, гроші на квартиру та відпустка: які пільги мають народні депутати (ВІДЕО)

 

Зеленський висловив вдячність Ердогану за незмінну підтримку Туреччиною суверенітету та територіальної цілісності України.

«Дякую, що завжди маєте мужність називати речі своїми іменами – зокрема, окупацію Криму з боку Росії», - додав президент. «Україна разом з міжнародними партнерами робитиме все можливе та неможливе для настання миру на Донбасі дипломатичним шляхом. Думаю, що після останніх подій на сході України ні в кого не лишилось сумнівів в тому, хто насправді хоче та робить все для настання миру», - наголосив він.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття