Важливо

Зеленський пообіцяв виділити 16 мільйонів на ліквідацію наслідків повені на території Ланчинської ОТГ

  • 26 Червня 2020, 09:01

25 червня в рамках робочого візиту президент України Володимир Зеленський разом з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим прибув на Прикарпаття.

Президент зауважив, що сьогодні були виділені кошти на подолання наслідків негоди на Івано-Франківщині і дав розпорядження виділити з них 16 мільйонів гривень для ліквідації наслідків стихії в смт. Ланчин, пише Ратуша.

Голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович зазначив, що кошти, сумою 16 мільйонів гривень, будуть спрямовані насамперед на відновлення дамб та берегоукріплення.

Також гроші підуть на відшкодування за повну чи часткову втрату помешкань постраждалим від стихії місцевим жителям.

«Визначено пріоритетні завдання: руслоочисні роботи (для того, щоб направити річку в попереднє русло), відновлення дамб і берегоукріплення, відновлення доріг та відшкодування завданих збитків населенню», – зазначив голова Ланчинської ОТГ.

На першочергові роботи, як-от розчищення доріг, прибирання повалених дерев та уламків, знадобиться близько 10 днів, а повністю привести селище до ладу вдасться до кінця літа.

«Ми підтримуємо, ми одразу виділили гроші на всі такі місця. І далі, будь ласка, працюйте, щоб люди не чекали через бюрократичні схеми. Гроші пішли. Зараз найголовніше – допомогти людям», – наголосив Володимир Зеленський.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття