Зеленський привіз до Франківська свій “Квартал” (ФОТО)

  • 11 Лютого 2019, 13:46

В неділю, 10 лютого, до Франківська приїхала команда «Кварталу 95», аби дати у франківському драмтеатрі два концерти поспіль о 17:00 та о 20:00.

Перший концерт – благодійний. Квитки на нього розповсюджували безкоштовно. А от вартість квитків на вечірній виступ сягала 1800 грн, пише РЕПОРТЕР.

Не зважаючи на вартість, майже усі квитки на вечірній виступ розкупили. Перед виступом показали рекламний ролик «Ліги сміху», «Вечірнього кварталу» і «Новий слуга народу».

 

 

Попри заяви у ЗМІ, що Володимир Зеленський не братиме участі в гастролях, він теж вийшов на сцену.

«Це не агітація. У нас сьогодні просто концерт. Тому ЗеДрастуйте. Нам казали, що, може, буде пікет, але ми не боїмося, бо нас більше», – звернувся Зеленський до глядачів.

А от далі вже продовжили російською. Зеленський в одній зі сцен зіграв Коломойського, а в іншій – Порошенка. На українську переходили кілька разів. Жарти глядачі зустрічали сміхом та оплесками.

 

 

«Як ми і обіцяли, жодної агітації, ви самі знаєте, что вам делать», – сказав на завершення Володимир Зеленський.

«У Франківську нас зустрічають тепло. Треба практикувати українську мову, – говорить Зеленський після концерту на спілкуванні з пресою. – Соціальні концерти – це вже давня традиція. Ми зрозуміли, що можемо знімати один зал і платити одну оренду і давати кілька концертів. До нас звертаються АТОвці, школярі, студенти, афганці із заявками – у різних містах різні люди. А увечері в нас комерційний концерт за гроші. Ніякої агітації не було, бо люди і так знають, кого обрати».

 

Каже, передвиборчої агітації не буде, це така позиція його команди.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття