Зеленський розповів НВ, про що він говорив з Коломойським (ВІДЕО)

  • 13 Вересня 2019, 13:55

Президент України Володимир Зеленський розкрив деталі своєї зустрічі з українським олігархом Ігорем Коломойським.

Залишаючи 16-у щорічну зустріч Ялтинської Європейської стратегії (YES) в Києві він зазначив, що на зустрічі з Коломойським обговорювалися питання припинення монополії олігархів і зниження цін на комунальні послуги в країні.

«Чесно, щоб довго не говорити: всі повинні жити по правилам, монополій не буде — для всіх, в тому числі для пана Коломойського. І дійсно, щоб він сприяв для того, щоб будь-які ціни, пов’язані з „комуналкою“ (там дуже багато питань) знижувалися. Насамперед, всі розуміють, що повинен бути ринок, і наші європейські партнери дуже хочуть, щоби були ринкові ціни. Але ми повинні зробити все, щоби для наших людей було дешевше», — заявив Зеленський.

 

 

Президент також зазначив, що впевнений у тому, що Коломойський прийняв його тези. Крім цього, Зеленський підтвердив, що на зустрічі з олігархом обговорювалося питання долі енергогенеруючої компанії Центренерго.

10 вересня президент України Володимир Зеленський зустрівся з українським олігархом Ігорем Коломойським. Згідно з офіційною інформацією, під час зустрічі обговорювалися питання ведення бізнесу в Україні та енергетична сфера.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття