Зеленський сьогодні брав участь у засіданні фракції "Слуга народу"

  • 13 Листопада 2019, 12:32

На фракції обговорювали питання про ринок землі.

Про це в коментарі журналістам повідомила народний депутат України Галина Янченко (фракція «Слуга народу»), передає Уніан.

«Дійсно, зранку було засідання фракції «Слуга народу», на ньому був президент. Він зняв усі питання і сумніви, які мали місце у депутатів...», - сказала вона.

Янченко зазначила, що, зокрема, було погоджено «два концептуальних моменти».

 

Читайте також:      #Округ83: Рада розгляне альтернативний законопроект Оксани Савчук щодо обігу земель с/г призначення

 

За її словами, перший момент стосується того, що до другого читання будуть внесені зміни, які передбачатимуть, що продавати землю можна буде тільки українським громадянам або українським компаніям, засновниками яких є лише українці.

«Цей момент з іноземцями повністю був знятий», - наголосила Янченко.

Вона додала, що це зроблено для того, щоб «деякі депутати з парламенту не маніпулювали цим питанням».

Янченко також повідомила, що другим моментом, який був погоджений на засіданні фракції разом з президентом, - проведення референдуму, на якому «всі українці можуть висловитися: вони за подальше відкриття ринку землі, в тому числі, щоб могли заходити сюди іноземці і викуповувати, для того щоб можна було забезпечити притік інвестицій, притік валюти і притік технологій, якими володіють сільськогосподарські компанії, які зараз бояться приходити в Україну через відсутність ринку».

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття