Зеленський та Лукашенко обмінялися жартами про Росію (ВІДЕО)

  • 7 Жовтня 2019, 09:28

Зал таку розмову зустрів сміхом та оваціями.

Президент України Володимир Зеленський під час форуму регіонів України та Білорусі в Житомирі обмінявся жартами з білоруським лідером Олександром Лукашенком. Зеленський говорив про теплі відносини між двома країнами, передає ТСН.

"Я дійсно вважаю, що білоруси для нас – дуже теплі люди, дуже теплі стосунки. Не хотів би у жодному разі нікого ділити. Але до кого ближче білоруси? До росіян чи до українців?(...) Відповідь на це питання? Відповідь – у прізвищі шанованих гостей з Білорусі", - пожартував Зеленський, натякаючи на Лукашенка.

Лукашенко його слова зустрів гучним сміхом та посмішкою. У свою чергу, під час свого виступу білоруський гарант також говорив про тепле ставлення до України.

"Чим рідніші наші держави, чим більш згуртовані ми будемо, тим більший опір ми будемо відчувати. Ніхто у світі не дозволить нам дуже сильно дружити. На жаль, світ діє за принципом розділяй і володарюй", - сказав Лукашенко.

Після цього він звернув увагу на те, що в залі дуже багато журналістів.

"Вони точно мою заяву розтлумачать, ніби ми проти Росії або Китаю налаштовані", - сказав Лукашенко.

 

 

У відповідь Зеленський відповів:

"А ви не соромтеся".

Після овацій у залі та сміху білоруський президент підсумував:

"Я вас за язик не тягнув. Я не соромлюся. Ви не думайте, що тільки там (у Росії – ред.) будуть нас пресувати. Але й там, на Заході, не дуже це сприймуть".

Раніше Лукашенко запевнив президента України Володимира Зеленського, що в України ніколи не буде проблем на білоруському кордоні.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття