Важливо

Зеленський утворив нову військово-цивільну адміністрацію

  • 28 Липня 2020, 18:08

Президент Володимир Зеленський постановив створити військово-цивільну адміністрацію міста Лисичанськ Луганської області.

Про це йдеться у відповідному указі президента від 27 липня.

"Утворити військово-цивільну адміністрацію міста Лисичанськ Луганської області. Командувачу об'єднаних сил, голові Луганської обласної державної адміністрації здійснити відповідно до закону України "Про військово-цивільні адміністрації" заходи, пов'язані з утворенням військово-цивільної адміністрації, зазначеної у статті 1 цього указу", - йдеться у документі.

Як зазначається, цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський зустрівся з представниками Ради резервістів ВСУ і запропонував їм приєднатися до обговорення законів, які їх стосуються.

Зокрема вони обговорили закони "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань виконання військового обов'язку та ведення військового обліку" та "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо окремих питань вдосконалення забезпечення організації виконання військового обов'язку в особливий період".

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття