Зеленський заявив, що йому недостатньо одного президентського терміні і він може піти на другий

  • 20 Травня 2020, 13:00

Президент Володимир Зеленський відмовився від своєї обіцянки бути президентом лише один термін, заявивши, що йому не вистачить 5 років, аби зробити все, що запланував.

Про це Зеленський заявив на прес-конференції, присвяченій річниці президентства. 

Відповідаючи на запитання, чи вистачить йому однієї каденції президента, аби вирішити численні проблеми, він відповів:

«Я не знаю, чесно кажучи. Щиро — однієї не вистачить».

На уточнювальне запитання, чи вже вирішив він йти на другий термін, президент відповів:

«Це буде звучати страшно і для моєї сім’ї, тому давайте не дискутувати на цю тему. Я подумаю».

«Я думаю, що будь-який президент, який має відсоток 10, 15 на початку кампанії, просто не має права, бо суспільство не підтримує. Я йду на один термін. Але якщо буде велика підтримка народу України — я буду думати. В мене є чим», — уточнив президент.

Раніше Зеленський неодноразово заявляв, що планує бути на посаді президент лише один термін. Він пояснив, чому тепер змінив свою думку — «з’явилося багато справ».

«Чи встигну я? Я обіцяв один список, то тепер, коли я працюю... От є медична реформа, яка виникла, будівництво мостів, список поповнюється. Дійсно, недостатньо буде одного терміну», — сказав глава держави.

Нагадаємо, згідно з останніми опитуваннями, Зеленський за рік президентства не втратив рейтинг і залишається найпопулярнішим політиком в Україні. Якби вибори президента відбулися зараз, він би знову переміг.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття