Зеленський зняв з онуки італійського диктатора Муссоліні санкції

  • 16 Травня 2020, 17:02
  • 2 Коментарі

Указом Президента Володимира Зеленського про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони (РНБО) щодо продовження та внесення змін до санкцій, обмеження знято з колишньої депутата Європейського парламенту Алессандри Муссоліні, онуки італійського диктатора Беніто Муссоліні.

Про це свідчать зміни до додатків попередніх указів про санкції в указі №184 від 14 травня, передають Українські Новини.

У березні 2019 року проти Муссоліні на три роки були введені санкції (блокування активів, запобігання виведенню капіталу, заборона на в'їзд до України), оскільки вона була "спостерігачем" за так званими виборами у самопроголошених Донецькій та Луганській "народних республіках".

Причини її виключення з санкційного списку не зазначені.

Також санкції знято з громадянина Росії, засновника IT-компанії Lucky Labs Сергія Токарєва, який у межах своїх благодійних ініціатив співпрацював серед інших з Веронікою Селегою, яка на даний момент займає посаду генерального директора директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента.

Всього санкції знято з 9 фізичних осіб, серед яких переважно члени "виборчих комісій" так званих ДНР і ЛНР.

Крім того, санкції знято з 12 компаній.

Схожі Новини

Коментарі

прошлое кличко

2020-05-17 02:28:23

поисковая система


долой уголовников из власти

2020-05-17 02:03:20

http://www.radiosvoboda.org/a/news/28735913.html


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття