Зеленський&Марцінків: Чому Офіс Президента шукає спосіб "повісити" на мера Івано-Франківська кримінал (ВІДЕО)

  • 18 Травня 2020, 11:41

На очільника Івано-Франківська досі відкриті 2 кримінальні провадження.

Руслан Марцінків має один з найвищих рейтингів з-поміж міських голів України. 

"В Руслана Марцінківа на кінець 2019 року рівень підтримки становив 83 %. Зараз вона становить 90 %",- керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович.

Міський голова нібито образив циганську громаду. 21 квітня Руслан Марцінків проводив нараду, у ході якої допустив некоректні висловлювання на адресу закарпатських ромів. 

Національна поліція відкрила кримінальне провадження за ст.161 Кримінальногокодексу України "Заклик до примусового переміщення людей".

"Я думаю, що вони (ОП) будуть вдаватись до правового тиску. Будуть вигадувати псевдопорушення",- зазначає обраниця від округу №83 Оксана Савчук.

Представники Спілки волонтерів Прикарпаття стали на захист Руслана Марцінківа.

Після того, як Марцінків дав дозвіл на особливий робочий режим ринків — отримав ще одну кримінальну справу.

"Одна кримінальна справа відкривається за висловлювання, друга справа також відкривається за те, що ми дозволили підприємцям працювати на ринках. Тобто українцям, які сьогодні несуть колосальні збитки. Натомість "Епіцентри", ломбарди, "McDonalds" та інші працюють",- каже Руслан Марцінків.

Тепер відкривають ринки по всій Україні, але кримінальну справу проти Марцінківа досі не закрили.

"Не посадити в тюрму, а просто дати кримінальну судимість, щоб потім не можна було балатуватись. Я думаю, що це один із варіантів, на які вони розраховують",- зауважує екс-депутат Андрій Іллєнко.

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття