Жанна Табанець прозвітувала про роботу райдержадміністрації за 2019 рік (ФОТО)

  • 25 Лютого 2020, 16:21

24 лютого голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець прозвітувала про роботу райдержадміністрації за 2019 рік перед громадськістю району.

У заході взяли участь члени громадської ради при райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, журналісти місцевих мас-медіа.

Варто зазначити, що публічний звіт керівників органів виконавчої влади відбувається четвертий рік поспіль відповідно до частини 3 статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» та на виконання наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади».

У підготовці публічного звіту про підсумки роботи Калуської райдержадміністрації у 2019 році взяли участь структурні підрозділи райдержадміністрації і територіальні органи центрального органу виконавчої влади.

 

 

Інформація про проведення публічного звіту та публічний звіт розміщені на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, як це передбачено типовим порядком проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади.

З основними положеннями публічного звіту перед присутніми виступила голова райдержадміністрації Жанна Табанець, зупинилася на основних досягненнях і здобутках у економічному та соціальному розвитку району.

За словами доповідача, серед основних пріоритетів роботи РДА особлива увага приділялася питанням економічного та соціального розвитку, впровадженню реформи децентралізації, реформуванню медицини та освітньої сфери, розвитку інфраструктури та залученню інвестицій, виконанню бюджетів усіх рівнів, забезпеченню сталої роботи установ, організацій і підприємств району.

Жанна Табанець підкреслила, що в минулому році обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами району зріс на 7 % та склав понад 122 млн грн; розмір середньомісячної заробітної плати штатних працівників зріс на 12,5 % і склав 9,1 тис. грн.

У 2019 році, як і в попередні роки, продовжувалася робота з ремонту та  утримання в безпечному стані доріг як державного, так і місцевого значення, на території району, на що за рахунок концентрації коштів різних бюджетів спрямовано понад 115 млн грн.

Проводився ремонт доріг: загальнодержавного значення «Стрий-Мамалига» (72 млн грн); «Миколаїв-Жидачів-Калуш» (10,5 млн грн) та продовжувалося будівництво моста на дорозі «Бурштин-Калуш» через ріку Дністер (20 млн грн); місцевого значення (ДП«Дороги Прикарпаття», 10, 5 млн грн).

На ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, що мала місце на території району у травні-червні 2019 року, спрямовано понад 25 млн грн, в т. ч. за рахунок коштів з державного бюджету - 24,7 млн. грн.

За ці кошти:

  • відновлено міст через річку Чечва до села Довге-Калуське (профінансовано 23 млн 289 тис. грн);
  • проведено капітальний ремонт пошкодженого моста в с. Сівка-Войнилівська (158 тис. грн);
  • капітальний ремонт пошкодженого моста на дорозі «Вістова-Грабівка» (1,2 млн грн).

За рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в 2019 році виконано берегоукріплювальні роботи в селі Тужилів на річці Чечва та в селі Яворівка на річці Луква (2 млн грн).

Підчас виступу Жанна Табанець наголосила, що пріоритетом у роботі районної державної адміністрації у 2019 році був всебічний розвиток освіти, культури, медицини. На соціально-економічний розвиток територій населених пунктів району спрямовано понад 23 млн грн.

 

 

На розвиток закладів освіти з усіх бюджетів використано 2,5 млн грн. Крім цього, департаментом розвитку громад та територій ОДА продовжено будівництво школи в селі Боднарів (5,2 млн грн) та капітальні ремонти інших об’єктів.

Продовжувалися заходи щодо покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я району. На заклади медицини з усіх бюджетів виділено 3 млн 822,5 тис. грн. За кошти з державного бюджету у сумі 1,46 млн грн придбано 3 автомобілі для амбулаторій у селах Підмихайля, Сівка-Войнилівська та Новиця.

За підсумками 2019 року, доходи державного і місцевих бюджетів району склали 376 млн 737,4  тис. грн і зменшилися у порівнянні з попереднім роком на 24,9 % (спад відбувся у зв’язку з утворенням  Новицької сільської ради ОТГ), з них до державного бюджету надійшло 50,5 млн грн.

Під особливою увагою РДА перебуває соціальний захист населення. В минулому році діяли 3 районні програми, загальний обсяг фінансування яких становив 1,6 млн грн.

Належна увага приділена соціальному захисту учасників антитерористичної операції на сході України. На обліку перебуває 258 учасників АТО, яким надано підтримку за рахунок коштів районного бюджету на суму 473 тис. грн.

Учасники АТО отримували грошову допомогу на лікування та зубопротезування, на закупівлю дров, поточний ремонт житлових приміщень. Санаторно-курортним лікуванням забезпечено 16 учасників бойових дій з числа учасників АТО.

Підсумовуючи діалог із громадськістю району, Жанна Табанець подякувала керівникам і працівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівникам установ та організацій району, районній раді та її депутатському корпусу, сільським головам за розуміння, бажання досягати нових результатів, за ту роботу, яка сприяла позитивним тенденціям в економічному та соціальному розвитку району, та висловила сподівання на подальшу підтримку та спільну роботу задля всебічного розвитку району.

Після завершення виступу голова РДА Жанна Табанець відповіла на запитання представників громадських організацій, взяла до уваги їхні пропозиції щодо забезпечення життєдіяльності району.

Зокрема, питання та пропозиції стосувалися контролю за якістю виконаних дорожніх робіт, соціальних питань інвалідів, пільгових перевезень громадян, розвитку туризму тощо.

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття