Жителів Долинської ОТГ запрошують реалізувати свої задуми для громади

 • 8 Жовтня 2019, 14:35

Заявки на участь у конкурсі мешканці Долинської ОТГ можуть подавати до 30 жовтня.

Громадський бюджет стартує вже втретє. Відповідно, зростає кількість поданих проектів, пише Перший Політичний з посиланням на прес-службу Долинської міської ради.

Так, у 2017 році долиняни подали на розгляд 15 проектів, за результатами інтернет-голосування переможцями стали 5 проектів, які були Долинською міською радою профінансовані й успішно реалізовані. У 2018 році проектів-учасників було 24, найбільше голосів набрали і визнані переможцями 7.

Всього за два роки реалізовано громадських ініціатив на 1 000000 гривень. Вони – різноманітні, але такі, які громада обрала першочерговими для втілення.

Населені пункти, жителі яких можуть писати і голосувати за проекти: Долина, Лоп’янка, Грабів, Крива, Мала Тур’я, Діброва, Солуків, Якубів.

Реєстрація проектів відбуватиметься з 1 по 30 жовтня 2019 року.

Про що можете написати проект?

Перелік цілей зазначено у Положенні про Громадський бюджет Долинської ОТГ:

 • благоустрій мікрорайонів, вулиць, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, облаштування місць для вигулу собак та пішохідних доріжок, озеленення та освітлення прибудинкової території тощо).
 • покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями (встановлення пандусів тощо).
 • організація дозвілля (проведення спортивно-масових заходів, конкурсів, облаштування ігрових кімнат для дітей, культурно-мистецькі заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді тощо).
 • розвиток велоінфраструктури (встановлення велопарковок, нанесення дорожньої розмітки для велоруху тощо).
 • покращення екологічної ситуації у місті (створення нових зелених зон, відновлення джерел, встановлення смітників тощо).
 • розбудова, збереження та відновлення історично-культурної спадщини населених пунктів ОТГ (ознакування, ремонт та реставрація пам’яток архітектури, встановлення інформаційних таблиць тощо);
  інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Візьміть до уваги що:

 • Громадський бюджет Долинської ОТГ не може використовуватися на ремонт доріг, житлового фонду і господарських споруд та на інші заходи, що вже охоплені програмами міської ради на поточний рік.
 • Вартість (бюджет) реалізації однієї ініціативи не повинна перевищувати 100 тис. грн бюджетних коштів.


Алгоритм реалізації і громадських ініціатив наступний:

Розгляд проектів: 1.11.2019 – 15.11.2019
Голосування: 16.11.2019 – 15.12.2019
Визначення переможців: 16.12.2019 – 20.12.2019
Реалізація: 1.01.2020 – 31.12.2020
Загальний бюджет конкурсу: 1000000 гривень

Максимальна доступна кількість голосів для одного користувача: 2

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття